Hakkımızda

Ülkemizin, son yıllarda artarak devam eden ekonomik büyümesine paralel olarak, Sönmez Balon da 1997 yılından bu güne kadar, gelişimin gerisinde kalmadan istikrarlı ve sürekli büyümeyi amaç edindi.

2010 yılında Istanbul- Ümraniye merkezli fabrika üretim tesislerimizi tamamlayıp, mevcut kapasitemizi yükselttik. Makina parkurlarımızı arttırdık. Açık ara lider olduğumuz reklam balonlarına farklı tasarımlar geliştirdik.
 

Geliştirdiğimiz her yeni ürün, ulusal ve uluslararası patent kurumlarınca tescil edildi. Bunun yanısıra ürünlerimizin çevre ve insan sağlığına uygun olmasına özen gösterdik. Bu hassasiyetimiz yurtiçi ve yurtdışı akreditasyon kurumlarınca tescil edildi.
 

Bugün 250 adet farklı model reklam balonları ile neredeyse tüm sektör gruplarına cevap verebilecek reklam balonları üretiyoruz. Ürünlerimizi ülkemizin tamamına yaydık. Ayrıca komşu ülkelerde marka bilinirliği yüksek olan öncü firmalar arasında yer aldık. Bu ülkelere ihracatımız artarak devam ediyor.
 

Temel önceliklerimiz;

  • ↘ Çevre ve insan sağlığına uygun ürün ve hizmet üretmek.
  • ↘ Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.
  • ↘ Kaliteden ödün vermeden, ekonomik ve rekabet gücü yüksek ürünler üretmek.
  • ↘ AR-GE yatırımlarını sürekli arttırmak.
  • ↘ Ülkemizin gelişimine katma değer sağlamak.

Başarılarımızın artarak devam etmesinde ürünlerimize ilgi gösteren ve projelerinde ürünlerimize yer veren, saygıdeğer müşterilerimizin katkılarını asla unutmayacağız. Sizlerden aldığımız sinerji ile farklı tarz, şekil ve çeşitte ürün üretme gayreti, çalışmalarımızın ana temasını oluşturmaya devam edecektir.


Biz birlikte başarılı olduk…
 

Saygılarımızla